yükleniyor
Emlak Ekle!

Çağrı Merkezi / 05468463278

Dekorasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Anasayfa / Yazılar / Dekorasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Dekorasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dekorasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Evinizin çok daha güzel ve sıcak görünmesi adına atacağınız birkaç küçük adım ile beraber tam anlamıyla istediğiniz başarılı sonuçları elde etmiş olacaksınız. Ancak bu aşamada dikkat etmediğiniz detaylar sonrasında ne yazık ki evinizi istediğinizden çok daha farklı bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bunu engellemek adına ise yapabileceğiniz şeyler oldukça basit.

 

  • Çok fazla eşya kullanmak yerine evinizde rahat hareket etmek adına yalnızca gerekli olan eşyaları kullanmayı tercih edin.
  • Eşyaların seçilmesinin ardından ise duvarlarda hangi rengi kullanacağınızı belirleyin. İlk olarak duvar rengini seçmek, buna göre aksesuar ve eşya seçimini ciddi anlamda zorlayacaktır.
  • Odayı yalnızca bir yönden aydınlatmak yerine farklı yerlerden aynı anda odayı aydınlatmayı deneyin.
  • Bilinenin aksine bir oda içinde çok fazla rengi aynı anda kullanmamalısınız. 3’ten fazla rengin bir odada kullanılması sonrasında yapılacak olan dekorasyon ciddi anlamda göz yoracaktır.
  • Eviniz için alışveriş yapmaya başlamadan önce mutlaka plan yapın. Nelerin alınacağı, hangi renklerin kullanılacağı, daha öncesinde hangi eşyaların alındığı gibi konulara dikkat edildiği zaman alışveriş hem çok daha hızlı bitecek hem de gereksiz şeyler satın alınmayacaktır.
  • Perde tercihini uzun perdelerden yana yapın.
  • Bir odada kullanılacak olan her bir parçanın birbiri ile uyumlu olması diye bir kural yoktur. Zıt renkler veya farklı tonlarda renkler bir arada istenildiği gibi değerlendirilebilir.
  • Oda dekorasyonu esnasında herhangi bir nesneyi odak noktası haline getirin. Böylece eşyalar belirli bir düzende odada kendine yer bulacaktır. 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 05468463278

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.